TümüHaberlerBlogNe Nedir?
Çad Sünnet Etkinliği

Çad Sünnet Etkinliğini Gerçekleştirdik

7 Aralık 2023

27 Kasım ile 29 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen Afrika Çad sünnet organizasyonu için gönüllü Türk sağlık ekibi, özveri ve coşkuyla hazırlıklarını tamamlayıp tüm sağlık malzemeleriyle Afrika’nın Çad ülkesine intikal ettiler.

Devamını Oku...
blank

Sünnet Organizasyonu Hazırlıkları Tamamlandı

30 Ekim 2023

Afrika'nın kalbinde yer alan Çad'ın başkenti Ndjamena’da Safa Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan sünnet organizasyonuna Hedef Derneği olarak gönüllü sağlık ekibi ve gönüllülerimizle beraber biz de katılıyoruz.

Devamını Oku...
blank

Senegal’de Kuranı Kerim Dağıttık

16 Ekim 2023

Batı Afrika'nın okyanus kıyısındaki incisi Senegal’de derneğimizin gönüllüleri ve üyelerinin özverili çalışmalarıyla Kur'an-ı Kerim dağıtımını gerçekleştirdik.

Devamını Oku...
Hedef Derneği, Nijerya'da Kurban Dağıtımını Başarıyla Gerçekleştirdi!

Nijerya’ya Kurbanlarınızı Ulaştırdık

28 Eylül 2023

Nijerya'da adak, akika, şifa, şükür ve nafile gibi kurbanlar, yıl boyunca anında kesilip ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaktadır

Devamını Oku...
Fas depremi

Geçmiş Olsun Fas

12 Eylül 2023

Fas'ın gözde turistik şehri Marakeş, 8 Eylül gecesi derin bir felaketle karşıladı. Yerel saat itibariyle 23:10'da meydana gelen deprem, Marakeş'i salladı ve korku dolu anlar yaşattı. Şu ana kadar resmi...

Devamını Oku...
blank

Malavi’de Sağlıklı Sünnet

29 Ağustos 2023

Afrika'da sağlıklı sünnet uygulamaları, çocukların sağlıklı büyümesine katkı sağlarken, Hedef Derneği'nin Malavi'deki destekleri bu süreci güçlendiriyor.

Devamını Oku...